Skip to main content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MikulskiArt Foundation Opera Academy – Warszawa 2024

21 stycznia @ 8:00 am - 26 stycznia @ 5:00 pm

KIEDY

21 i 26 stycznia 2024 r.,
piątek – sobota

GDZIE?

Terminal Kultury Gocław,
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24,
03-984 Warszawa, Polska

PREAMBUŁA

MIKULSKIART OPERA ACADEMY to kursy mistrzowskie dla śpiewaków, które oferują uczestnikom indywidualnym oraz istniejącym zespołom wokalnym możliwość intensywnego przygotowania recitali koncertowych, konkursów, przesłuchań czy egzaminów lub po prostu, przygotowania dowolnego programu.
Profesjonalni śpiewacy, studenci, uczniowie szkół muzycznych, zespoły wokalne a także nauczyciele śpiewu mają możliwość obserwacji, wspólnej pracy i wymiany doświadczeń z najwybitniejszymi pedagogami sztuki wokalnej. Indywidualna pomoc dydaktyczna, muzyczna i metodyczna stanowi bazę do ich dalszego rozwoju zarówno na poziomie technicznym, metodycznym, muzycznym jak i artystyczno-interpretatorskim.

W dniach 21-26.01 2024 r. Fundacja MikulskiART zaprasza do Terminalu Kultury Gocław w Warszawie na mistrzowski kurs wokalny z maestrą prof. Caroline Isabel Merz i prof. Adamem Zdunikowskim – jednymi z najznakomitszych interpretatorów muzyki W.A. Mozarta.

To właśnie Mozartowi i jego twórczości operowej, w wigilię jego urodzin, dedykowany jest ten kurs interpretacji muzycznej i wspólna praca nad jego kompozycjami.

Nasi wybitni pedagodzy skoncentrują się w przeważającej mierze na aspektach technicznych, interpretatorskich i tradycjach wykonawczych mozartowskich arcydzieł operowych takich jak „Wesele Figara”, „Don Giovanni”, „Cosi fan tutte” czy „Czarodziejski flet”.

PRZECZYTAJ CAŁY OPIS NA STRONIE WYDARZENIA ->

Szczegóły

Początek:
21 stycznia @ 8:00 am
Koniec:
26 stycznia @ 5:00 pm
Witryna internetowa:
https://mikulskiart.com/portfolio/mikulskiart-foundation-opera-academy-warszawa-2024/

Organizator

MeetMikulski
Phone
+48 507 222 558
Email
info@meetmikulski.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Terminal Kultury Gocław
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24,
Warszawa, 03-984 Poland
+ Google Map
Phone
+48222770811