Skip to main content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert “Z Wysokim C”

22 września, 2023 @ 7:00 pm - 8:30 pm

PLN30

Koncert Akademii Operowej Fundacji MikulskiART
Wykonawcy: Uczestnicy Mistrzowskiego Kursu Wokalnego Caroline Isabel Merz (solistka Opery Wiedeńskiej) – adepci sztuki wokalnej z Polski, Niemiec, Austrii, Włoch i Kosowa – Anna Cichocka, Julia Deinert, Arleta Gnoza, Kamila Goik, Aleksandra Gudzio, Martyna Grzelecka, Cecylia Jankowska, Zofia Piejdak, Monika Sendrowska, Marta Ustyniak-Babińska, Paulina Vereti.
Fortepian: Joanna Kowalewska

Programy obu koncertów – piątkowego i sobotniego będą się różniły – usłyszą państwo na nich różne solistki z Polski, Niemiec, Austrii, Włoch i Kosowa. Wśród nich, oprócz młodych adeptek sztuki wokalnej, również gwiazdy scen operowych – solistki Opery Narodowej w Warszawie, Opery Nova w Bydgoszczy i Opery Bałtyckiej.

Nie ma szanującego się teatru operowego, który nie miałby w swoim repertuarze dzieł W.A. Mozarta – nie zabraknie ich również podczas naszych koncertów – usłyszycie Państwo arie Paminy oraz Królowej nocy z opery „Czarodziejski flet”, arię Dorabelli z opery „Cosi fan tutte” i arie Zuzanny z opery „Wesele Figara”.

W programie pojawią się również arie G. F.Haendla: „V’adoro pupile” z opery Juliusz Cezar czy „Lascia ch’io pianga” z opery Rinaldo. Solistki zaprezentują  również arie pełne wirtuozerii takich jak np. aria Adiny z opery Napój miłosny oraz aria Noriny z opery Don Pasquale G. Donizettiego. Niezwykle poruszające będą z utwory z opery Giuseppe Verdiego – Traviata oraz Cyganeria Giacomo Pucciniego.

Bilety: https://www.bilety24.pl/koncert/1427-koncert-z-wysokim-c-94228?id=515363

Miejsce wydarzenia

Aflopa Art
Żeromskiego 7
Pabianice, 95-200 Poland
+ Google Map
Phone
+48507222558